Jesteś właścicielem gabinetu stomatologicznego i zastanawiasz się nad najlepszą formą promocji? W tym wpisie podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę, by Twój gabinet stał się bardziej dochodowy.

Reklama gabinetu stomatologicznego – sprawdzone sposoby

Większości ludzi wizyta u dentysty jest przykrym obowiązkiem. Jak więc powinna wyglądać dobra reklama gabinetu stomatologicznego?

Warto zawsze podkreślać jaki jest główny cel, czyli zdrowe, białe zęby!

Zazwyczaj szukając specjalisty kierujemy się opiniami innych. Dobre opinie powodują większe zaufanie. Dlatego, warto zadbać o pozytywne opinie poprzednich pacjentów, tylko jak to odpowiednio zrobić?

W głównej mierze wszystko zależy od podejścia do pacjenta. Każdy z nas lubi być traktowany z szacunkiem. Atmosfera jaka panuje w Twoim gabinecie wyczuwalna jest od pierwszego kroku pacjenta. Pamiętaj, żeby każda osoba odwiedzająca Twój gabinet czuła się komfortowo oraz bardzo swobodnie. Postaw na czystą poczekalnie w jasnych kolorach z wygodnymi miejscami do siedzenia. Prosty gest, a robi różnicę.

Postaw na Google AdWords

Aktualnie większość informacji na temat firm znajdujemy w internecie. Warto postawić na odpowiednie pozycjonowanie oraz efektywną reklamę AdWords.  Umożliwia ona pojawienie się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania. Wiele osób twierdzi, że jest to najskuteczniejszy typ reklamy. Dodatkowo odpowiednio zoptymalizowana pozwala efektywnie wydać Twoje środki, tak by w mierę szybko się zwróciły. Aby reklama była skuteczna musisz zadbać jednak o odpowiedni wizerunek swojego gabinetu. PS: patrz punkt wyżej 🙂

Social media oraz Twój wizerunek w sieci

Reklama za pośrednictwem portali społecznościowych to dziś obowiązek. Nie zapominaj, że to właśnie tam znajduje się Twoja grupa docelowa. Jeżeli nie masz czasu na prowadzenie social mediów, śmiało możesz zlecić to profesjonalnej agencji. Dobrze prowadzone profile na portalach społecznościowych zagwarantują większe zainteresowanie Twoimi usługami. Dodatkowo możesz tam umieszczać wszelkie informacje o promocjach, a także wydarzeniach jakie miały miejsce w Twojej firmie tj: zakup sprzętu lub zatrudnienie nowych specjalistów. 

Spraw, by w prosty sposób Twój gabinet stomatologiczny wyróżniał się w sieci!